Краплі Systane Aqua, 3 мл

Бренд: Alcon
Код товару:zv-18501
 • 178грн
 • Опис

  Systane Aqua - зволожуючі краплі для усунення сухості і роздратування очей при носінні контактних лінз. Виробництво компанії Alcon.

  Краплі Systane Aqua  – це гелеподібниї захисний матрикс, що складається з комбінації двох природних полісахаридів: гідроксіпропілгуара/борат-іонів і гіалуронової кислоти.

  Особливі якості Systane Aqua:

  • 1. ГП-гуар и борат-іони – це унікальний механізм гелеутворення, який як захисний пластир, надовго утримує зволожуючий покриття на поверхні ока.
  • 2. Гіалуронова кислота підвищує рівень зволоження рогівки ока і поліпшує її змащувальні властивості.
  • 3. При інсталяції виділяється рівно 1 крапля, яка рівномірно розподіляється по поверхні ока і покриває пошкоджені ділянки.

  Застосування: для щоденного використання при сухості, почервонінні, подразненні, відчуття піску і втоми очей (синдром "сухого ока"). Можна застосовувати для щоденного зволоження під час носіння силікон-гідрогелевих та м'яких (гідрофільних) контактних лінз одноразвого та подовженого режимів застосування.

  СКЛАД: натрія гіалуронат, поліетиленгліколь 400, пропіленгліколь гідроксипропілгуар, сорбіт, амінометилпропанол, борна кислота, натрію борат, динатрію едетат, натію цитрат, калію хлорид, натрію хлорид та ПОЛІКВАД (полідронія хлорид) 0,001% в якості консерванту.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім’я і Прізвище 
  E-mail 
  Відгук
  Оцінка