Про нас

Інтернет магазин «Прооко» — це оптика, що надає повний спектр послуг, пов'язаний з корекцією зору, у тому числі збірку і ремонт окулярів, гарантійне обслуговування оправ і сонцезахисних окулярів. Салон оптики обладнаний майстерньою, де під замовлення проводиться вставка лінз за індивідуальними параметрами, в оправи згідно з рецептом і персональним підходом до ваших вимог, зручності, форми обличя.

У продажу представлені різні категорії товарів:
-Оправи
-Окуляри за рецептом
-Сонцезахисні окуляри
-Лінзи окулярні
-Контактні лінзи
-Послуги

ОПРАВИ
Оправи. Це розділ, в якому представлені оправи для окулярів для зору. Ви можете замовити просто оправу або з будь-якої вподобаної Вам оправи виготовити замовні окуляри. Тут для Вас представлений величезний вибір різноманітних оправ. Є оправи з пластику, металу і комбіновані. Повні, напівоправні та без оправи. Безліч форм і кольорів на будь-який смак! У розділі "Оправи", кожен може підібрати для себе ідеальний варіант! Великий вибір жіночих, чоловічих і дитячих оправ. Вибираючи будь-яку позицію Ви можете бути впевнені в тому, що це якісний товар.

ОКУЛЯРИ ЗА РЕЦЕПТОМ
Діоптрійні окуляри на замовлення. У цій категорії товарів представлені окуляри, які ми можемо виготовити за Вашим особистим рецептом. Категорії наповнюються швидко, асортимент постійно розширюється. Якщо хочете замовити окуляри за своїм рецептом Вам необхідно буде надати рецепт, який Вам виписав офтальмолог. У ньому повинні бути вказані всі параметри, необхідні для виготовлення окулярів на замовлення. Діоптрія правого ока OD, діоптрій лівого ока OS, міжцентрова відстань РМЦ або OD. На сайті PROOKO Ви можете замовити виготовлення окулярів будь-якої складності.

СОНЦЕЗАХИСНІ ОКУЛЯРИ
Окуляри для захисту очей від сонячного світла й ультрафіолетового випромінювання. Вони також можуть покращувати зір — якщо лінзи із діоптріями пофарбовані, поляризовані або затемнені.
В нас на сайті представлена широка лінійка сонцезахисних окулярів.

ЛІНЗИ ДЛЯ ОКУЛЯРІВ
Ми давно і успішно встановлюємо лінзи в окуляри як придбані у нас, так і не тільки. Встановлюємо тільки найякісніші лінзи. Установка лінз у будь-яку оправу безкоштовна. Ви платите лише за лінзи. І звичайно ж ми з радістю допоможемо вам підібрати лінзи виходячи з обраної вами оправи та вашого рецепту. За останні роки ми встановили тисячі лінз, тому знаємо всі важливі нюанси, щоби кожен клієнт залишився задоволений.

КОНТАКТНІ ЛІНЗИ
У нас можна купити контактні лінзи виключно світових лідерів у цій галузі - Cooper Vision (Biofinity та ін.), Alcon (Air Optix та ін.), Bausch&Lomb (Pure Vision та ін.), Johnson&Johnson (Acuvue та ін.) та кілька інших виключно якісних та відомих брендів. Ми з радістю допоможемо вам підібрати контактні лінзи з огляду на вимоги вашого рецепту, виписаного професійним офтальмологом.

Наші переваги:
1. Кваліфіковані майстри, що пройшли сертифікацію і мають величезний досвід роботи.
2. Наявність професійного обладнання для компонентного виготовлення і тільки якісних оправ та лінз.
3. Склади оправ і лінз - в більшості випадків Вам не доведеться чекати, поки приїде потрібна Вам лінза чи оправа. Важливий момент: ми використовуємо тільки якісні оправи і лінзи.
4. Чітке інформування про вартість замовлення. Ви платите лише за оправу та лінзи, замовлення ми виготовляю БЕЗКОШТОВНО. (якщо оправа і лінзи придбані в нас)
5. Гарантія на виконано роботу.
6. Система знижок для постійних клієнтів і партнерів. (надаємо знижки, хоча в нас самі доступні ціни)