Розчин для лінз ReNu MultiPlus 360мл

Бренд: BAUSCH AND LOMB
Код товару:ro-18460
 • 279грн
 • Обєм
 • Опис

  ReNu Multiplus - багатофункціональний розчин для забезпечення чистоти і свіжості Ваших лінз.

  ReNu Multiplus — зона комфорту для носіння контактних лінз. Використовуйте його для очищення, промивання, дезінфекції та зберігання будь-яких м'яких контактних лінз. При щоденному використанні ReNu Multiplus також усуває білковий наліт.

  Це єдиний багатофункціональний розчин, який містить HYDRANATE, спеціальний інгредієнт, який видаляє білкові відкладення під час очищення КЛ.

  Багатофункціональний розчин ReNu Multiplus значно полегшує догляд за КЛ. Кожен день Ваші лінзи як нові!

  Для більш ретельного очищення та дезінфекції лінз за допомогою багатофункціонального ReNu Multiplus слід дотримуватися наступної процедури, рекомендованої компанією-виробником Bausch & Lomb:

  1. Вимийте і добре висушіть руки, перед тим як брати КЛ.
  2. Нанесіть 2-3 краплі розчину на кожну сторону лінзи і протріть протягом 20 секунд.
  3. Ретельно промийте розчином лінзи з обох сторін. Щоденне використання розчину ReNu не вимагає ніяких додаткових очищувальних засобів.
  4. Покладіть чисті КЛ в контейнер попередньо заповнений свіжим розчином мінімум на 4 години або на всю ніч.
  5. Якщо якийсь період Ви не будете носити контактні лінзи, їх можна зберігати в закритому контейнері максимум 30 днів. Якщо потрібно більш тривалий період, лінзи потрібно знову промити, обполоснути свіжим розчином контейнер, і знову залишити лінзи для зберігання в контейнері зі свіжо налитим розчином.
  6. Після кожного використання виливайте розчин з контейнера і промивайте свіжою порцією. Обов'язково висушуйте контейнер на повітрі.
 • Відгуки покупців
  Дякую за посилкк!З вами приємно працювати)Буду замовляти ще)
  Написати відгук
  Ім’я і Прізвище 
  E-mail 
  Відгук
  Оцінка