Лінзи для окулярів Lusso 1.56 HMC UV400

Бренд: LUSSO
Код товару:li-18114
 • 300грн
  190грн
Країна бренда Україна
Країна-виробник Чехія, Німеччина, Китай
 • Опис

  Опис полімерних лінз для окулярів 1.56 HMC+EMI+UV400

  Полімерні лінзи для окулярів з покриттями HMC, EMI та UV400 із середнім індексом – 1.56. Полімерні лінзи на 50% легші за лінзи з мінерального скла, і значно стійкіші до ударних навантажень. Індекс заломлення 1.56 означає, що лінза тонша, і як наслідок легша порівняно з лінзами зі стандартним індексом заломлення 1.50/1.49. Звертаємо вашу увагу, що ми надаємо даний вид лінзи з діоптріями для читання (від +0.25 до +20.00), дали (від -0.25 до -20.00), астигматичні лінзи, а також лінзи-нулівки. Більш детальну інформацію про асортимент діоптрій ви знайдете нижче.

  Лінзи 1.56 HMC/EMI/UV400 мають 3 функціональні покриття:

  покриття HMC - включає відразу кілька покриттів: просвітлююче антибликове (MC), зміцнююче (HC) і гідрофобне. Це покриття робить лінзи більш міцними, усуває відбиття та відблиски, покращує якість зору при будь-якому освітленні, захищає лінзи від забруднення та пошкоджень, збільшуючи їх термін служби.
  покриття EMI - блокує електромагнітні хвилі та забезпечує захист від шкідливого випромінювання екранів комп'ютера, телевізора та смартфона. Знижує навантаження на очі та запобігає появі головного болю.
  покриття UV400 – 100% захист від ультрафіолетового випромінювання.

 • Характеристики
  Колір покриття
  Зелений
  Діаметр лінзи
  65 mm, 70 mm
  Тип лінз по оптичній дії
  Стигматичні оптичні лінзи призначені для корекції короткозорості (міопії), далекозорості (гіперметропії), пресбіопії (окуляри для читання). Астигматичні оптичні лінзи призначені для корекції простого, складного чи змішаного астигматизму. Астигматичними лінзами називаються лінзи, одна поверхня яких торична, інша сферична. Призматичні оптичні лінзи зміщують зображення предмета на очному дні (для корекції деяких видів косоокості).
  Стигматичні
  Індекс заломлення
  1.56
  Дизайн лінз
  Сферичні
  Тип окулярних лінз
  Монофокальні
  Тип лінз за матеріалом
  Органічні
  Країна бренда
  Країна в якій зареєстровано бренд.
  Україна
  Країна-виробник
  Країни в яких розташовані заводи по виготовленню товара.
  Чехія, Німеччина, Китай
  Категорія
  Лінза окулярна
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім’я і Прізвище 
  E-mail 
  Відгук
  Оцінка