Фотохромні лінзи Lusso 1.56 Brown/Grey SHMC

Бренд: LUSSO
Код товару:li-18117
 • 650грн
  470грн
 • Лінза
Країна бренда Україна
Країна-виробник Чехія, Німеччина, Китай
 • Опис

  До вашої уваги представлені полімерні (пластикові) лінзи для фотохромних окулярів PHOTO українського бренду Lusso з покриттями SHMC, EMI та UV400. Докладніше про покриття написано нижче. Полімерні лінзи значно легші за лінзи з мінерального скла, і набагато стійкіші до ударних навантажень. Головна особливість фотохромної лінзи полягає в тому, що на сонці вони темніють і стають сонцезахисними. Ця лінза має індекс заломлення 1.56. Це означає, що ця лінза тонша, і як наслідок легша порівняно з лінзами зі стандартним індексом заломлення 1.50.

  Зверніть увагу: ми надаємо цей вид лінзи з позитивними діоптріями (від +0.50 до +6.00), з негативними діоптріями (від -0.25 до -10.00), з позитивною та негативною астигматикою, а також без діоптрій (нульовки). Більш детальну інформацію про асортимент діоптрій ви знайдете нижче.

  Також, ми надаємо вам можливість вибрати в який саме колір лінза фарбуватиметься на сонці - сірий або коричневий.

  Лінзи PHOTO 1.56 SHMC/EMI/UV400 мають 3 функціональні покриття:

  - покриття SHMC - включає відразу кілька покриттів: просвітлююче антибликове (MC), зміцнююче (SHC) і супер гідрофобне. Це покриття робить лінзи більш міцними, усуває відбиття та відблиски, покращує якість зору при будь-якому освітленні, захищає лінзи від забруднення та пошкоджень, збільшуючи їх термін служби.

  - покриття EMI - блокує електромагнітні хвилі та забезпечує захист від шкідливого випромінювання екранів комп'ютера, телевізора та смартфона. Знижує навантаження на очі та запобігає появі головного болю.

  - покриття UV400 – 100% захист від ультрафіолетового випромінювання.

 • Характеристики
  Колір покриття
  Зелений
  Діаметр лінзи
  65 mm, 70 mm
  Тип лінз по оптичній дії
  Стигматичні оптичні лінзи призначені для корекції короткозорості (міопії), далекозорості (гіперметропії), пресбіопії (окуляри для читання). Астигматичні оптичні лінзи призначені для корекції простого, складного чи змішаного астигматизму. Астигматичними лінзами називаються лінзи, одна поверхня яких торична, інша сферична. Призматичні оптичні лінзи зміщують зображення предмета на очному дні (для корекції деяких видів косоокості).
  Стигматичні
  Індекс заломлення
  1.56
  Дизайн лінз
  Сферичні
  Тип окулярних лінз
  Монофокальні
  Тип лінз за матеріалом
  Органічні
  Індекс лінзи
  1.56
  Країна бренда
  Країна в якій зареєстровано бренд.
  Україна
  Країна-виробник
  Країни в яких розташовані заводи по виготовленню товара.
  Чехія, Німеччина, Китай
  Категорія
  Лінза окулярна
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім’я і Прізвище 
  E-mail 
  Відгук
  Оцінка