Лінзи для окулярів Lusso 1.67 SHMC UV400 ASP

Бренд: LUSSO
Код товару:li-18119
 • 780грн
 • Опис

  До вашої уваги представлені полімерні (пластикові) асферичні лінзи для окулярів українського бренду Lusso з покриттями SHMC, EMI та UV400. Докладніше про покриття написано нижче. Полімерні лінзи значно легші за лінзи з мінерального скла, і набагато стійкіші до ударних навантажень. Ця лінза має високий індекс заломлення 1.67. Це означає, що ця лінза тонша, і як наслідок легша порівняно з лінзами зі стандартним індексом заломлення 1.50. Крім того, лінзи з високим індексом заломлення мають асферичний дизайн. Асферичний дизайн, у свою чергу, прибирає оптичний ефект, при якому ваші очі збільшуються, якщо ви носите очки для читання, або зменшуються, якщо ви носите очки для дали.

  Зверніть увагу: ми надаємо цей вид лінзи з позитивними діоптріями (від +0.25 до +6.00), з негативними діоптріями (від -0.25 до -16.00), з позитивною та негативною астигматикою, а також без діоптрій (нулівки). Більш детальну інформацію про асортимент діоптрій ви знайдете нижче.

  Асферичні лінзи 1.67 SHMC/EMI/UV400 мають 3 функціональні покриття:

  - покриття SHMC - включає відразу кілька покриттів: просвітлююче антибликове (MC), зміцнююче (SHC) і супер гідрофобне. Це покриття робить лінзи більш міцними, усуває відбиття та відблиски, покращує якість зору при будь-якому освітленні, захищає лінзи від забруднення та пошкоджень, збільшуючи їх термін служби.

  - покриття EMI - блокує електромагнітні хвилі та забезпечує захист від шкідливого випромінювання екранів комп'ютера, телевізора та смартфона. Знижує навантаження на очі та запобігає появі головного болю.

  - покриття UV400 – 100% захист від ультрафіолетового випромінювання.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім’я і Прізвище 
  E-mail 
  Відгук
  Оцінка