Розчин для лінз AOSept Plus HudraGlyde 360 мл

Бренд: Alcon
Код товару:ro-18467
 • 420грн
 • Опис

  AOSept Plus HydraGlade – спеціальний розчин призначений для додаткового догляду, очищення і дезінфекції м'яких контактних лінз від компанії Alcon.

  AOSept Plus HydraGlade успішно бореться з різного роду органічними і неорганічними забрудненнями. Запатентована матриця HydraGlade Moisture Matrix легко вбудовується в поверхню, що очищається лінзи і створює враження щойно добре зволоженою лінзи. Цей розчин не містить консервантів, тому підходить навіть для чутливих схильних до алергії очей.

  Розчин сприяє відновленню зволоженості лінзи і її киснепроникності. Помістивши свої контактні лінзи в розчин на 6 годин, ви не просто очищнєте свої лінзи, а піклуєтеся про здоров'я своїх очей та подовжуєте комфортне носіння МКЛ.

  AOSept Plus HydraGlade – це не просто багатофункціональний розчин, а пероксидна система (тому що містить Н2О2), створена за передовими технологіями, яка не тільки дезінфікує, але у зволожує ваші лінзи. Контактні лінзи повинні зберігається в розчині не менше 6 годин для того, щоб закінчився весь цикл хімічних реакцій і реагент розчину повністю нейтралізувався. При цьому склад AOSept Plus HydraGlade переходить в слабкий сольовий розчин, подібний зі складом сльози.

  ВАЖЛИВО! Безпосередньо перед тим, як одягнути лінзи після дезінфекції в розчині AOSept Plus HydraGlade слід обов'язково промити їх звичайним багатофункціональним розчином! Ні в якому разі не можна використовувати дану систему для закапування очей!

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім’я і Прізвище 
  E-mail 
  Відгук
  Оцінка