Монтаж, ремонт, тонування

Здійснюємо виготовлення (монтаж) лінз в оправу за допомогою:

Система для обробки лінз Mr Blue

Новітня система, представлена ​​концерном Essilor і отримала Гран-прі SILMO-2009 в номінації "Інструменти і обладнання для майстерні". Mr Blue взяв найкраще від попередніх систем Essilor - Kappa, Kappa c.t.D. і Gamma, але принципово відрізняється від них конструкцією і функціональними можливостями. Система обробки лінз Mr Blue дозволяє виконувати такі функції, як високоточне сканування, автоматичне центрування і автоматичне блокування лінз, функції нарізування паза під жилку і зняття фасок, функції модифікації форми і свердління отворів, можливість обробки дуже вузьких оправ. Верстат Mr Blue отримав кілька революційних рішень, а саме розроблена і запатентована технологія обробки лінз високої базової кривизни (до 9 бази) і особливий режим обробки лінз з супергідрофобним покриттям. Mr Blue володіє, що з'явилася вперше в верстатах Essilor, технологією автоматичного визначення координат отворів на демо-лінзі і можливістю оптичного сканування демо-лінз. Введення завдань тепер здійснюється за допомогою сенсорного екрану і звичних по верстатах попереднього покоління інтуїтивно-зрозумілих символів.

Безшаблонна система для обробки лінз Essilor Gamma

Надійність, легкість в експлуатації і швидкість виконання операцій - ось якості, які найкраще характеризують систему Essilor GAMMA.

Тепер у нас є можливість виконувати замовлення з оправами маленької висоти, використовуючи для цього третій комплект кулачків, блоків і липких сегментів, спеціально розроблених для обробки лінз висотою до 16 мм.

Вбудована 2-х канальна оптична відеосистема повністю виключає помилку параллакса при центруванні лінзи. Для кожного типу лінз - однофокальних, біфокальних і прогресивних - існує своя специфічна центрувальна "мішень", що робить процес центрування різних лінз максимально зручним.

За допомогою спеціального меню, Ви можете отримувати моментальний доступ до всіх необхідних налаштувань, калібрування, інформаційних даних, статистиці, автотестування і навіть управляти функціональними можливостями системи.

Одночасне вимірювання передньої і задньої поверхні лінзи по контуру актуальної форми перед безпосередньою обробкою лінзи, дають дані про товщину лінзи по краю і про її опуклості, які будуть вирішальними при розрахунку положення фацета на торці лінзи.

3х-мірне зображення вже готової лінзи на екрані дає Вам повний контроль над роботою і чітке уявлення про кінцевий результат ще до початку обробки. Цей екран є невід'ємною частиною функції "керованого" фацета, яка дозволить Вам виконувати замовлення абсолютно будь-якої складності.

 

Ремонт оправи:

Апарат точкового зварювання

Зварювальні апарати значно перевершують всі попередні моделі добре відомих апаратів. За своїми параметрами і можливостями практично не поступаються лазерним системам. Ідеально зварюють і фіксують будь-які деталі (носоупори в оправах, елементи декору оправи, дрібні деталі). Застосовуються для ремонту складних виробів, не пошкоджуючи емаль і декоративні вставки. Режим Micro дозволяє проводити мікросварку листових металів товщиною 0,1 мм і дроту товщиною 0,25 мм. Інтуїтивно зрозуміле управління з сучасним сенсорним дисплеєм. ЖК дисплей розширеним меню. Захисний газ Аргон 99,8%. Максимальний тиск газу 4 бар.

Hydrogen пайка

Газогенератор - це просто перетворювач енергії. Електроенергія плюс чиста вода перетворюються на газ, який потім можна спалювати і перетворювати на теплову енергію.

Пристрій є зареєстрованим товарним знаком для малого газового генератора, який використовується для тушення і зварювання. Цей генератор використовує водень і кисень, що виробляються на вимогу, в процесі електролізу в комірці генератора.

Ідея цих невеликих наборів полягає в тому, щоб виробляти точну кількість газу необхідного на місці та на вимогу. Це виключає необхідність зберігання і підвищує загальну безпеку.

Температура полум'я може досягати до 3773 К (3500 ° С) залежно від типу HYDROZON®, використовуваної форсунки і які, якщо такі є, використовуються добавки.

Тонування лінз