Контактні лінзи PureVision 2 Multi-Focal

Бренд: BAUSCH AND LOMB
Код товару:ko-18537
 • 446грн
 • Опис

  PureVision2 Multi-Focal – мультифокальні силікон-гідрогелеві контактні лінзи, компанія-виробник - Bausch & Lomb. Вироби настільки зручні, що користувачі часто забувають про те, що зараз на них вдягнені лінзи.

  Ці революційні лінзи зроблені з того ж матеріалу AerGel, що і сферичні лінзи PureVision. Вони прекрасно пропускають повітря, завдяки чому ваші очі завжди будуть забезпечені киснем у фізіологічно необхідній кількості. 

  Оптична конструкція мультифокальних лінз PureVision2 Multi-Focal дозволяє інстинктивно знайти очам саме ту зорову зону, що забезпечує оптимальне фокусування. Поступові плавні перехідні зони дозволяють бачити більш ясно та чітко без особливих зусиль на будь-яких відстанях, а гладка поверхня лінз ефективно перешкоджає засміченню та накопиченню білкових відкладень.

  Лінзи PureVision2 Multi-Focal призначені для денного використання, і забезпечують комфортне носіння та відмінний зір протягом 30 днів.

  Дана модель лінз для корекції пресбіопії спеціально розроблена для того, щоб дати вам можливость бачити краще, ніж в біфокальних окулярах.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім’я і Прізвище 
  E-mail 
  Відгук
  Оцінка