Лінзи для комп'ютерних окулярів Lusso 1.56 UV420 Blue Block SHMC

Бренд: LUSSO
Код товару:li-18118
 • 500грн
  290грн
Країна бренда Україна
Країна-виробник Чехія, Німеччина, Китай
 • Опис

  До вашої уваги представлені полімерні (пластикові) лінзи для комп'ютерних окулярів Blue Blocker української марки Lusso з покриттями SHMC, EMI, UV420, Blue Blocker та Super Hydrophobic. Докладніше про покриття написано нижче. Полімерні лінзи значно легші за лінзи з мінерального скла, і набагато стійкіші до ударних навантажень. Ця лінза має індекс заломлення 1.56. Це означає, що ця лінза тонша, і як наслідок легша порівняно з лінзами зі стандартним індексом заломлення 1.50.

  Лінзи Blue Blocke призначені для захисту очей від шкідливої ​​частини спектра випромінювання екранів комп'ютерів, смартфонів та телевізорів.

  Зверніть увагу: ми надаємо цей вид лінзи з позитивними діоптріями (від +0.50 до +6.00), з негативними діоптріями (від -0.25 до -8.00), з позитивною та негативною астигматикою, а також без діоптрій (нулівки). Більш детальну інформацію про асортимент діоптрій ви знайдете нижче.

  Лінзи Blue Blocker мають 5 функціональних покриттів:

  - покриття Blue Blocker - саме це покриття забезпечує лінзам Blue Blocker їх антикомп'ютерні властивості, блокуючи шкідливу частину спектра екранного випромінювання комп'ютерів, смартфонів та планшетів.

  - Покриття UV420 - забезпечує 100% захист очей від ультрафіолету.

  - покриття SHMC - включає відразу кілька покриттів: просвітлююче антибликове (MC), зміцнююче (HC) і гідрофобне. Покриття HMC робить лінзи більш міцними, усуває відображення та відблиски, покращує якість зору при будь-якому освітленні, захищає лінзи від пошкоджень, збільшуючи термін їхньої служби.

  - покриття EMI - блокує електромагнітні хвилі та знижує навантаження на очі, запобігаючи появі головного болю.

  - покриття Super Hydrophobic - забезпечує найкращі гідрофобні властивості.

 • Характеристики
  Колір покриття
  Синій
  Діаметр лінзи
  65 mm, 70 mm
  Тип лінз по оптичній дії
  Стигматичні оптичні лінзи призначені для корекції короткозорості (міопії), далекозорості (гіперметропії), пресбіопії (окуляри для читання). Астигматичні оптичні лінзи призначені для корекції простого, складного чи змішаного астигматизму. Астигматичними лінзами називаються лінзи, одна поверхня яких торична, інша сферична. Призматичні оптичні лінзи зміщують зображення предмета на очному дні (для корекції деяких видів косоокості).
  Стигматичні
  Індекс заломлення
  1.56
  Дизайн лінз
  Сферичні
  Тип окулярних лінз
  Монофокальні
  Тип лінз за матеріалом
  Органічні
  Індекс лінзи
  1.56
  Країна бренда
  Країна в якій зареєстровано бренд.
  Україна
  Країна-виробник
  Країни в яких розташовані заводи по виготовленню товара.
  Чехія, Німеччина, Китай
  Категорія
  Лінза окулярна
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім’я і Прізвище 
  E-mail 
  Відгук
  Оцінка