Контактні лінзи Clear Lux 60 UV

Бренд: SAUFLON
Код товару:ko-18527
 • 340грн
Діоптрія
Кривизна:
Циліндр:
Вісь:
 • Опис

  ClearLux 60 UV — це гідрогелеві контактні лінзи британської компанії Sauflon. Вони розраховані на денний режим носіння і заміну раз в 6-9 місяців.

  Лінзи зроблені за методикою ротаційної полімеризації і токарної обробки. Вони мають тонкий профіль і конусоподібні краї, що зводить до мінімуму їх тертя об повіки. Завдяки цьому ClearLux 60 UV не натирають очі, не викликають подразнення і дискомфорту.

  Незважаючи на щільність і стійкість до пошкоджень лінзи мають низький модуль пружності. Це означає, що вони дуже м'які і добре сідають на будь-яку, навіть саму "круту" рогівку. А за рахунок високого вмісту вологи (60%) вони дарують відчуття приголомшливого комфорту протягом всього дня.

  Ще одна перевага ClearLux 60 UV — наявність вбудованого UV-фільтру. Завдяки цьому лінзи надійно захищають очі від ультрафіолету. Їх носіння допомагає знизити ймовірність розвитку небезпечних захворювань очей (катаракта, макулодистрофії).

  ClearLux 60 UV мають дуже хорошу, як для традиційних лінз, кисневу проникність — 43,3 Dk / t. При грамотному використанні і правильному догляді вони не викликають ускладнень і не шкодять очам.

  Лікарі-офтальмологи намагаються не призначати ці лінзи первинним пацієнтам. Їх рекомендують лише тим чоловікам і жінкам, які користуються засобами контактної корекції вже давно.

  Для догляду за ClearLux 60 UV потрібен багатофункціональний розчин, контейнер і ферментні таблетки. Людям з чутливими очима рекомендується використовувати пероксидні системи очищення (Sauflon One Step, Aosept Plus HydraGlyde і ін.).

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім’я і Прізвище 
  E-mail 
  Відгук
  Оцінка