Установка лінз

Інтернет магазин Prooko.com.ua єдиний в Україні виготовляє окуляри БЕЗКОШТОВНО. Вам потрібно тільки обрати оправу, написати свій рецепт і вибрати лінзи.

 

Виписаний рецепт лікарем-офтальмологом - це не вирок! Не варто боятися, а вже тим більше соромитися носити окуляри і тим самим відкладати їх купівлю. Зараз окуляри дозволяють не тільки добре бачити, але і добре виглядати.

Весь процес виготовлення окулярів зазвичай займає від 1 години до місяця (якщо це замовні індивідуальні лінзи).

Процес виготовлення окулярів можна розділити на кілька етапів:

1. Прийом замовлення від клієнта на підставі виписаного лікарем-офтальмологом рецепта (офтальмологічне діагностичне обстеження, консультація лікаря-офтальмолога, вибір лінз (скло, пластик, стигматичні, астигматичні, прогресивні, фотохромні, офісні, з різними захисними покриттями і ін.) і вибір оправи ;
2. Розмітка лінз;
3. Замовлення індивідуальних лінз (термін виконання замовлення до 1 місяця);
4. Блицювання лінзи по контуру окулярів оправи;
5. Вставка лінзи в обрану оправу;
Перевірка готових окулярів на якість виготовлення і на зручність користування.
Виготовлення складної індивідуальної очкової лінзи - це високотехнологічний процес, в якому використовуються останні технології. Перший етап виготовлення - надання лінзі геометричних параметрів. Це високотехнологічний процес, в якому майстер-оптик виступає як творець мистецтва. Майстер-оптик створює проект тонкої, легкої лінзи, забезпечить власнику максимальну якість зору і буде красиво виглядати в оправі. Для цього використовуються різні програми розрахунку дизайнів лінз.

У нас в інтернет магазині Prooko.com.ua широко представлені лінзи провідних світових виробників, таких як: Carl Zeiss, HOYA, Rodenstock, SEIKO і ін. Завдяки таким «високотехнологічним» лінзам, Ви бачите чітко в будь-якому напрямку, немає спотворень по краях лінзи .

Після проведення підрахунків, поверхню кожної лінзи обробляється з точністю до 1 мікрона, при цьому використовується німецьке обладнання зі спеціальною програмою для лінз. Далі лінза полірується до ідеального стану: на лінзах не повинно бути точок, помутнінь, подряпин, нерівностей. Лінза повинна бути ідеальною в усіх відношеннях. Щоб захистити лінзу від величезної кількості підробок, на її поверхню наноситься фірмовий знак виробника. На лінзах, вироблених по дизайнам фірми Rodenstock, вибивається буква «R». Це ще раз підтверджує якість обраних лінз.

Після обробки лінз наступний етап нанесення спеціальних покриттів, які захищають від УФ-випромінювання, фізичних впливів зовнішнього середовища, а також, в разі необхідності, лінза фарбується до потрібного відтінку, тонуються в різні кольори. На лінзи наноситься покриття, яке збільшує стійкість і термін служби, робить її міцною. Сучасні лінзи мають зносостійкість 95-98% від скла.

Після виробництва і обробки лінзи, вони надходять в майстерню. Майстер-оптик виробляє обточування лінзи по заданих параметрах і вставляє її в оправу обрану клієнтом.