Контактні лінзи

30 товарів

Контактні лінзи використовуються для корекції вад зору, для зміни відтінку райдужки, для підсилення ефекту театралізації під час карнавалів, тематичних вечірок, свят. Їхні переваги перед окулярами очевидні, і люди, яким підходять ці вироби, дійсно мають значно вищу якість життя.

Вироби нового покоління виготовляють із найсучасніших м’яких матеріалів – гідрогелю та силікон-гідрогелю, які мають високі показники вологомісткості та пропускання кисню. Якщо правильно підібрати модель, ви будете їх носити, не відчуваючи сухості та дискомфорту в очах, впродовж всього дня. На сайті makeup.com.ua можна купити продукцію для корекції короткозорості, пресбіопії, гіперметропії та кольорові моделі для зміни іміджу.

Контактні лінзи: комфорт та якісна картинка навколишнього світу
Окуляри сотні років були єдиними засобами, що корегували дефекти рефракції, тому до якості переданої ними картинки та рівню комфорту при застосуванні, користувачі не висовували ніяких претензій. Оправи тримали за одну довгу ручку, закріпляли на переніссі, поміщали між щокою та повіками, а щоб утримати цю конструкцію, доводилося напружувати м'язи обличчя – все це покірно витримували власники окулярів.

Про якість картинки мова взагалі тоді не велася. Викривлення картинки по краях поля зору та деякі спотворення зображень, вважалися нормою. Щось подібне прийшлося відчути на собі першим користувачам жорстких офтальмологічних засобів контактної корекції зору, які потребували тривалого адаптаційного періоду. Сучасні аналоги безпечні та комфортні.

Особливості контактних лінз:

призначення – з діоптріями для корегування вад рефракції, для зміни кольору райдужки, без діоптрій для створення карнавального образу (моделі з принтами, жовті, червоні, чорні);
тип – бувають сферичними, асферичними, торичними (при астигматизмі), мультифокальними;
матеріал: гідрогелевий та силікон-гідрогелевий – силікон-гідрогелеві більш комфортні для рогівки, їх можна носити довше та не знімати на ніч;
графік зміни: щоденні, двотижневі, на місяць, квартал тощо;
режим носіння – денний: протягом 8-12 годин, гнучкий: можна носити до трьох днів, не знімаючи, пролонгований ­– більше тижня.
Від особливостей матеріалу, показників вмісту вологи, коефіцієнту пропускання кисню, кількості виробів в одній упаковці, залежить і ціна товару. Обирати таку продукцію потрібно не тільки за відгуками – орієнтуйтесь на рекомендації свого лікаря, дані рецепту.

Як контактні лінзи впливають на якість життя

Покращується периферичний зір, бо немає обмеження куту огляду через оправу, під впливом температур такі офтальмологічні вироби не пітніють та продовжують забезпечувати власникові чітке зображення. Люди, які користуються контактними засобами корекції зору, стають більш мобільними: можуть займатися активними видами спорту, різко змінювати положення тіла, та комфортно почувають себе у будь-якому середовищі.