DBS-Lite

Res (Корея) AR 1,56 / Лінза з зміцнюючих антирефлексним покриттям
з найкращим співвідношенням ціна / якість.

Res (Корея) AR 1,6 / Витончена лінза з зміцнюючих антирефлексним покриттям з найкращим співвідношенням ціна / якість.

Res (Корея) AR 1,67 AS / Ультратонка асферична лінза з зміцнюючих антирефлексним покриттям з найкращим співвідношенням ціна / якість.

Res (Корея) Praktis AR 1,56 Photo / фотохромними лінза з зміцнюючих антирефлексним покриттям і 100% захистом від ультрафіолету. Можна вибрати сірий або коричневий колір. Найкраще співвідношення ціна / якість.

Res (Корея) 1.56 супергідрофобне / надтонка полімерна лінза з покриттям SHC (супергідрофобне покриття).
Супергідрофобне покриття SHC робить поверхню лінзи максимально гладкою, що не дає краплях води, частинок пилу і бруду зачепитися на поверхні лінзи.
Лінзи з таким покриттям легко очищаються, їх треба рідше протирати, тому вони прослужать довше, ніж лінзи зі звичайним покриттям HMC.

Res (Корея) 1.56 nano blue / В наші дні фахівці рекомендують захищати свої очі не лише від UV - випромінювання, але і від високоенергетичних променів, так званого «синього» діапазону. На відміну від ультрафіолету «синій» світло є видимим. Саме «сині» світлові хвилі надаютьзабарвлення неба. Фіолетово - синє світло починає видимий діапазон сонячного випромінювання - до нього відносяться світлові хвилі з довжиною від 380 до 500 нм, які мають найбільш високу енергію.