Essilor

Компанія Essilor (Франція) - визнаний світовий лідер в області дизайну і виробництва лінз для окулярів, а також обладнання для їх обробки. Авторитетне видання Forbes присвоїло Essilor 23-е місце в списку найбільш інноваційних компаній в світі, і №1 - в сфері оптики.

Компанія була створена в 1972 році в результаті об'єднання двох найбільших французьких виробників очкової оптики: Товариства майстрів з виробництва очок Essel, заснованого в 1849 році, і компанії Silor, заснованої в 1931 році оптиком Жоржем Ліссак. Таким чином, Essilor є спадкоємцем промислових підприємств, які вносили вирішальний внесок в розвиток оптики і виробництва очок протягом більш ніж півтора століття.

 Деякі винаходи компанії Essilor значно змінили життя людей, що використовують засоби корекції зору:
• Органічні лінзи з матеріалу Orma, які з'явилися в 1955 році, надали користувачам більшу безпеку і комфорт. Раннє використовувалися переважно мінеральні (скляні) лінзи для окулярів, які були небезпечними, особливо коли мова йшла про дітей, і важкими;
• Це стосується, наприклад, винаходи в 1959 році перших в світі прогресивних лінз під торговою маркою Varilux®, які зробили переворот в корекції пресбіопії - вікових змін зору. Лінзи Varilux мають плавну зміну діоптрій зверху вниз. Верхня зона лінзи відповідає за зір вдалину, середня - за зір на середніх відстанях, а нижня - за зір поблизу. Varilux - одні окуляри для трьох дистанцій;
• Унікальні лінзи для окулярів Crizal - підвищена стійкість до подряпин, відблисків, відбитками пальців і краплях води.
• Компанія Essilor у співпраці з незалежною компанією першої розробила показник оцінки захисту очей від УФ-випромінювання. E-SPF - фактор захисту очей від сонця, відображає співвідношення впливу УФ-випромінювання на захищені і незахищені очі. В даний час Crizal Forte UV забезпечує кращий захист від ультрафіолетового випромінювання для безбарвних повсякденних лінз, його показник E-SPF дорівнює 25.

Цифри і факти про компанії:
• Щорічно компанія виробляє 430 мільйонів лінз.
• Продукція компанії продається більш ніж в 100 країнах світу.
• На сьогоднішній день Essilor налічує понад 58 000 співробітників в 62 країнах по всьому світу.
• Щорічно компанія Essilor витрачає більше 180 мільйонів Євро на дослідження і розробку інноваційних продуктів.
• У 3 науково-дослідних центрах компанії працюють понад 550 дослідників. В даний час Essilor володіє більш ніж 5700 патентами
в області очкової оптики і спеціального обладнання, при цьому щорічно 5% обороту інвестується в дослідження, що є безпрецедентним фактом на оптичному світовому ринку.
• Компанією створена унікальна виробнича база, що складається з 33 заводів і 490 лабораторій, а також кількох дослідницьких центрів, розташованих по всьому світу.

 

Trio - двостороннє багатошарове покриття з серією просвітлюють шарів: грязе- і водовідштовхувального, антиблик і зміцнюючий. Світлопропускна здатність оцінюється в 97%. До утворення подряпин висока стійкість. Є легкий рефлекс блакитного кольору.
Supra - зміцнюючі двостороннє покриття з композитного лаку на основі цирконію.
Crizal Easy - покриття з декількома шарами із серії просвітлюють шарів. Перешкоджає формуванню подряпин і тріщин, а також практично не притягує пил. Є легкий рефлекс світлого зеленого відтінку.
Crizal Alize + - покриття з декількох шарів Преміум рівня. До його складу входять шари в пило-, водо- і брудовідштовхуючим властивостями. Відзначається легкий рефлекс світлого зеленого відтінку.
Essilor Eyecode - сучасні лінзи для корекції зреніяCrizal Forte UV - покриття з декількох шарів Преміум класу. Аналог попереднього покоління, оснащений додатковим захистом від ультрафіолету, що відбивається від внутрішньої поверхні очок.
Prevencia - ексклюзивне покриття від Essilor, що захищає очі від шкідливого комп'ютерного випромінювання при тривалій роботі. Його відносять до класу Blue-lock. Воно обережно коригує спектр світлового потоку, пропускаючи весь корисний світло і послаблюючи синьо-фіолетову високоенергетичну частина, яка провокує втому очей.