Лінзи

Ми пропонуємо Вам якісні професійні лінзи для захисту від комп'ютерних екранів, яскравих денних ламп, а також від усіх гаджетів, які випромінюють синє світло. Екрани смартфонів, телевізорів, планшетів і комп'ютерів сильніше випромінюють синій короткохвильовий світло - до 40% більше в порівнянні з природним сонячним випромінюванням. Саме тому зображення на них здається більш яскравим, чітким і привабливим. Синє світло розсіюється в структурах ока, погіршуючи якість зору і провокуючи виникнення симптомів зорового стомлення.
Ваше здоров'я для нас найголовніше і цінне, тому збереження його, найважливіша наша задача!

Essilor

Компанія Essilor (Франція) - визнаний світовий лідер в області дизайну і виробництва лінз для окулярів, а також обладнання для їх обробки. Авторитетне видання Forbes присвоїло Essilor 23-е місце в списку найбільш інноваційних компаній в світі, і №1 - в сфері оптики.

Компанія була створена в 1972 році в результаті об'єднання двох найбільших французьких виробників очкової оптики: Товариства майстрів з виробництва очок Essel, заснованого в 1849 році, і компанії Silor, заснованої в 1931 році оптиком Жоржем Ліссак. Таким чином, Essilor є спадкоємцем промислових підприємств, які вносили вирішальний внесок в розвиток оптики і виробництва очок протягом більш ніж півтора століття....

Rodenstock

Німецькі лінзи для окулярів Rodenstock.

Вибираючи лінзи ви повинні пам'ятати, що кожна очкова лінза підбирається виключно для ваших очей і ваших потреб. Вибираючи бренд Rodenstock, ви вибираєте якість, вікові традиції і надійність. Rodenstock грає лідируючу роль в області розробки і виробництва сучасних лінз...

Zeiss

Німецькі марочні лінзи для виготовлення окулярів ZEISS. Товар сертифікований!

Carl Zeiss - світовий лідер у виробництві приладів точної механіки і оптики. Офіційні представництва групи компаній Carl Zeiss розташовуються більш ніж в 30 країнах світу, а виробничі майданчики знаходяться в країнах Європи, Америки та Азії. Штат компанії налічує більше 13 700 співробітників. Лінзи Carl Zeiss сертифіковані пo DIN EN ISO 9001/2000. Ця сертифікація виходить далеко за межі мінімальних вимог закону і включає в себе високі вимоги до якості продукції.
Дизайн вироблених лінз спирається на серйозні наукові дослідження в області фізіологічної оптики....